TEŞEKKÜRLER BAĞCILAR!

Tüm Türkiye'nin beklediği 1 Kasım seçimleri sonuçlandı. 7 Haziran'dan bu yana devam eden istikrarsız tabloya dur diyen halkımız yeniden istikrarı seçerek AK Parti'yi tek başına iktidara taşıdı. 

 

1 Kasım'da Bağcılar'daki okulları gezen Feyzullah Kıyıklık, 100 Yıl, Evren, Göztepe, Fevzi Çakmak Mahallerindeki okulları gezerek sandıklarda görevli müşahitleri ziyaret etti. Sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Kıyıklık, vatandaşlarla ve Teşkilat mensuplarıyla hatıra fotoğrafları çektirdi. Oyunu Göztepe Mahallesi'ndeki Piri Reis Ortaokulunda kullanan Kıyıklık, saat 17.00'de Bağcılar İlçe Teşkilatına geçerek parti üyeleriyle seçim sonuçlarını beklemeye başladı. 

Yayın yasağının kalkmasının ardından halkın iradesinin tecellisini ekranda gören partililer birbirlerine sarılarak seçim sonuçlarını kutlamaya başladı. Birkaç saat içinde vatandaşlar Bağcılar İlçe Binasına akın etti. 

Bağcılar'da oyların 59,6'sını alan AK Parti ezici bir üstünlükle birinci parti oldu. İstanbul 3. Bölge'de oylarını 47,8 çıkararak 16 Milletvekili kazandı. Türkiye genelindeki 258 Milletvekili sayısını da 317'ye yükseltti. Bu sonuç AK Parti'nin yeniden 'Tek Başına İş Başına' geçeceğini gösteriyor.

Bu sonuç halkımızın ve AK Parti'nin 1 Kasım seçimlerinden doğru sonucu çıkarttığını gösteriyor. Partililerin mutluluğuna ortak olan Kıyıklık buradan AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Zekiye Çapan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'yla beraber Bağcılar Meydanına geçti. Bir kez daha milletin teveccühlerini kazandıkları için mutlu olduğunu belirten Kıyıklık, AK Parti'ye oy veren herkese teşekkür etti.

Sevinç gösterilerinde kimsenin aşırıya kaçmamasını isteyen Kıyıklık, 7 Haziran'dan sonra dersler aldıklarını bunun da sandığa yansıdığını belirtti. Bu zaferin sadece ülke içindeki bölücülere karşı değil aynı zamanda ülkeyi karıştırmak isteyen dış mihraklara karşı da kazanılmış bir zafer olduğunu söyledi.