SİLİVRİ SEÇİME HAZIR

 

Ak Parti Milletvekili ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Feyzullah Kıyıklık, bugün Silivri’de esnafları ve fabrikada işçilerini ziyaret etti.

Silivri İlçe binasında istişare toplantısıyla başlayan programda, teşkilatın çalışmaları hakkında bilgi alan Kıyıklık, daha sonra ziyaretlerini gerçekleştirmek üzere buradan ayrıldı.

Piri Mehmet Paşa Mahallesi esnafıyla buluşan Kıyıklık’a eski Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan’da eşlik etti. Esnafın dertlerini, dinleyip sohbet eden Kıyıklık, 1 Kasım seçimlerinden sonra yapacaklar hakkında esnafı bilgilendirdi.

 

Ardından Silivri Ortaköy Sanayi Bölgesi’ne geçen Kıyıklık ilk olarak Eriş Yem fabrikasını ziyaret etti. İşçilerle birlikte öğle yemeği yiyen Kıyıklık, işçilerle sohbet edip hal, hatır sordu. Eriş Yem Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Eriş ile yaptığı dost sohbetinde, Eriş; “Halkımız istikrarın önemini anladı. Piyasalardaki durgunluk herkese ders oldu. Halkımız Ak Parti’nin bu ülkenin teminatı oluğuna daha fazla kani oldu.” dedi. Fabrikanın içinde bulunan camii de işçilerle birlikte namaz kılan Kıyıklık, daha sonra aynı bölgedeki bir başka firmaya, Sancak Örme Tekstil fabrikasına ziyaret gerçekleştirdi. İşçilerin kapıda karşıladığı Feyzullah Kıyıklık, herkesle tek tek tokalaşıp işçilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Fabrikayı gezip ürünler hakkında bilgi aldı. Son olarak yine Ortaköy Sanayi Bölgesinde üretim yapan Çem- San Çelik Mobilyayı ziyaret etti. Firma sahibiyle çay içip sohbet eden Kıyıklık, 7 Haziran seçimlerinden derslerini aldıklarını 1 Kasım’dan sonra ülkedeki gelişmenin son sürat devam edeceğini söyledi.