KIYIKLIK BÜYÜKÇEKMECELİLERLE BULUŞTU

 

Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Feyzullah Kıyıklık, bugün Büyükçekmecelilerle buluştu.

“İLK GÜNKÜ AŞKLA” sloganıyla gece gündüz demeden kapı kapı gezen AK Kadrolar yoluna devam ediyor. Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Feyzullah Kıyıklık da seçim çalışmaları kapsamında Büyükçekmece’deydi.

Sabah namazı Büyükçekmece Merkez Cami’nde kılan Feyzullah Kıyıklık namaz sonrası camii cemaatiyle kahvaltı etti. Büyükçekmece İlçe Başkanı Hatice Bozdağ’ın da katıldığı kahvaltıda cemaatin sorularını yanıtlayan Kıyıklık, 1 Kasım seçimleri için oy istedi. Ardından kalp krizi sonucu hayatını kaybeden İsmet Yazıcı’nın evine taziye ziyaretinde bulundu ve aileye başsağlığı diledi.

Daha sonra beraberindekilerle beraber Muratçeşme Mahallesi’nde asfalt çalışması yapan İBB çalışanlarını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Son olarak Muratçeşme Mahallesi’ndeki Bilali Habeşi Cami’nde öğle namazını kılan Kıyıklık, namaz sonrası caminin çay ocağında cami cemaatine çay ikram etti. Cemaatin sorduğu soruları cevaplayan Kıyıklık; “1990’larda Güngören, Küçükçekmece, Bahçelievler ve Bağcılar’da bir tane bile devlet hastanesi yoktu. Bu saydığım yerlerin o zamanki nüfusu yaklaşık 2-3 milyondu. Sağlık hizmeti alabilmek lükstü o zamanlar. Bir hastaneye gittiğinizde ‘Burası Memur Hastanesi, burası zengin hastanesi’ diyerek vatandaşlar geri gönderiliyorlardı. Ben Bağcılar Belediye Başkanı olduğum dönemlerde her yıl hastanelerde rehin tutulan en az 150 kişiyi kurtarıyordum. Şimdi vatandaşlarımız istediği hastanede istediği sağlık hizmetinden faydalanabiliyor.” dedi.