KIYIKLIK, BAKIRKÖY`Ü ZİYARET ETTİ


Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Feyzullah Kıyıklık, 1 Kasım seçimleri için çalışmaya ara vermeden devam ediyor.

 

Seçim çalışmaları kapsamında Bakırköy İlçesini Ziyaret eden Kıyıklık, ilk olarak sabah saatlerinde Tayvan Büyükelçisi Yaser Cheng ve eski Ak Parti Bingöl Milletvekili Eşref Taş ve beraberindekilerle Florya Sosyal Tesislerinde kahvaltı yaptı. Neşeli bir havada geçen kahvaltı da geçmiş dönemlerde başından gelen ilginç olayları paylaşan Kıyıklık, masadaki herkesi güldürdü.

 

Ardından ve Bakırköy İlçe Binasına geçerek burada Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Hatice Kübra Öztürk ve Ak Parti Bakırköy İlçe Başkanı Aysun Çelikler ile görüştü. Ardından hep birlikte Yenimahalle’de yaşayan Asiye- Doğan Kaynar’a kalabalık bir ev ziyareti gerçekleştirildi. Tayvan Büyükelçisi Yaser Cheng, Eski Bingöl Milletvekili Eşref Taş’ın da katıldığı ziyarette hane halkıyla hasbihal etti. Buradan Yenimahalle Cami’ne geçen Kıyıklık, Öğle namazını kıldıktan sonra caminin içindeki erkek kursuna geçerek genç hafız adaylarını ziyaret etti. Gençlerle sohbet eden Kıyıklık, buradan Yenimahalle Taksi Durağına geçti. Taksicilerin dertlerini dinleyip oy istedi.

 

Daha sonra Hava- İş sendikasını uğrayarak Sendika Başkanı Ali Kemal Tatlıbal’ı makamında ziyaret etti. İşçilerle hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından son olarak Özel Çamlıca Hastanesi’ne geçen Kıyıklık ve Teşkilat mensupları hasta yakınlarına sabır, hastalara acil şifalar diledi.