İLK GÜNKÜ AŞKLA KÜÇÜKÇEKMECEDEYİZ !

 

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Feyzullah Kıyıklık, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Küçükçekmece’de vatandaşlarla buluşan Kıyıklık, Sefaköy esnafıyla kahvaltı yaptı. AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut’un da katıldığı kahvaltıda Sefaköy’ün, Küçükçekmece’nin ve Türkiye’nin sorunları değerlendirildi. Esnafımız istek ve taleplerini aracısız Kıyıklık’a iletti. Daha sonra Gültepe Mahallesine geçen Kıyıklık ve beraberindekiler Fatih Cami’nde öğle namazını kıldı. Namaz sonrası camii cemaatiyle hasbihal eden Kıyıklık, cemaatle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Buradan Söğütlüçeşme Mahallesi’nde faaliyet gösteren Concept Deri’yi ziyaret ederek işçi ve işverenlerle sohbet etti. Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in de katıldığı ziyarette işverenlerle renkli bir sohbet gerçekleştiren Kıyıklık, hatıra fotoğrafının eolan Kıyıklık, esnafla çay içip sohbet etti. Akşam namazını yine aynı Mahalle’de bulunan Yeşilova Merkez Cami’nde kılan Kıyıklık, namaz sonrası camii cemaatinin 1 Kasım sonrasındaki beklentilerini dinledi.

 

Son programı için Küçükçekmece nikah sarayına geçen Kıyıklık, burada sandık müşahitleriyle buluştu. AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in de katıldığı bilgilendirme toplantısında konuşan Kıyıklık; “Sayın Kılıçdaroğlu’nun niyeti iktidar olmak değil. Gayesi belli ne diyor? ‘AK Parti’yi tek başına iktidar yaptırmayacağız’ diyor. Niyeti ülke yönetmek olan birisi bunu söyleyebilir mi? CHP 1950’den bu yana 65 yıldır bu halktan hiç evet alamadı. Halkımız onlara hiç iktidar şansı vermedi.” dedi.