BAHÇELİEVLER SEÇİME HAZIR

 

1 Kasım seçimleri yaklaşırken Ak Parti İstanbul Milletvekili ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Feyzullah Kıyıklık seçim çalışmalarına Bahçelievler ziyaretiyle devam etti.

Kocasinan Merkez Mahallesi’ndeki, Kocasinan Merkez Cami’nde Cuma namazını kılan Kıyıklık, namaz sonrası cami cemaatiyle hasbihal etti. Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ve Bahçelievler İlçe Başkanı Zülküf Türkoğlu’nun da katıldığı sohbette cemaatin dertlerini dinleyen Kıyıklık, 1 Kasım seçimleri için oy istedi.

Daha sonra Kültür Üniversitesi’nde okuyan gençlerle buluşan Kıyıklık, Türkiye’nin ve Ak Parti’nin geleceğini tartıştı. Neşeli bir havada geçen istişarenin ardından Kocasinan Merkez Mahallesi’nde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Oldukça kalabalık olan hanelerde konuşan Kıyıklık; Bizim üç şeye ihtiyacımız var: Birincisi İstişare. İkincisi ikaz. Diğeri de dua. Bu üçü için hepinizin yardımı gerekiyor.” Gelen vatandaşların soru ve sorunlarını da dinleyen Feyzullah Kıyıklık, AK Parti iktidara geldikten sonra nelerin değiştiğini de örneklerle verdi. Çok değiştiğine ve geliştiğine vurgu yapan Kıyıklık daha da güzel günlerin yakın olduğunu belirtti.

 

Son olarak Akşam saatlerinde Bayburt İli Ağören Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek dernek üyeleriyle sohbet etti.