BAĞCILAR KIYIKLIK`A VEFASINI GÖSTERDİ!

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Feyzullah Kıyıklık, seçim çalışmaları kapsamında 15 yıl Belediye Başkanlığı yaptığı Bağcılar'ı ziyaret etti.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği Kıyıklık, ilk olarak Merkez Mahallesi'ndeki Özel Çınar Erkek Öğrenci Yurdu'nu ziyaret etti. AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk'ünde katıldığı programda yurt yönetimiyle bir araya gelen Kıyıklık, 1 Kasım'dan sonra oluşabilecek senaryolar hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

Bağcılar Merkez Cami'nde Cuma namazının kılınmasının ardından Bağcılar Meydan'da Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile vatandaşa aşure dağıttı.
Buradan, Aile Kadın Kültür Merkezi'ndeki 'Kerbela Şehitlerini Anma' Programına katıldı. İlçe Müftüsü Hasan Hüsnü Sula, Bağcılar Kaymakamı Erdal Çakır, Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve çok sayıda vatandaşın katıldığı programda Kerbela şehitleri için Mevlid okundu. 

Ardından Mahmutbey Mahallesi'ndeki Durak Tekstil'e geçti. İşçilerin yoğun ilgi gösterdiği Kıyıklık, büyümenin devamı için oy istedi. Daha sonra Evren Mahallesi Varol Sitesi'nde oturan Ramazan-Durdu Yüksel çiftinin evine misafir oldu. Komşuların da yoğun ilgi gösterdiği ev ziyaretinde vatandaşların dertlerini dinleyip not aldı.

Akşam da Eğitim Bir-Sen 5. No'lu şubesinin Küçükçekmece Nikah Sarayı'nda öğretmenler için verdiği yemeğe katıldı. AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz'in de katıldığı davette öğretmenlere seslenen Kıyıklık; "Yaklaşık 10 yıl Galatasaray Lisesi'nde öğretmenlik yaptım. O Döenmlerde Din dersi seçmeliydi. Derslerime de çok fazla öğrenci katılmıyordu. Oradaki bir öğretmen abim bana, 'Muallim Bey, eğer derslerine öğrencilerin girmesini istiyorsan, önce kendini sevdirmen gerekiyor' dedi. Ondan sonra öğrencilerim arttı. Ben de sizlere aynı tavsiyeyi veriyorum. Öğrencilerinizin dersinizi sevmesini istiyorsanız önce kendinizi sevdirin." dedi.