ARNAVUTKÖY İSTİKRARDAN YANA!

 

1 Kasım seçimlerine 2 haftadan az süre kala AK Kadrolar tek başına iş başına parolasıyla çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Feyzullah Kıyıklık seçim çalışmaları kapsamında Arnavutköy’e ziyaretler gerçekleştirdi. Arnavutköy’de fabrika, esnaf ve STK ziyaretleri gerçekleştiren Kıyıklık’ın ilk durağı Arnavutköy Merkez’deki AK Nokta ziyareti oldu. AK Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Ercan Üner’in de katıldığı ziyarette Kıyıklık, vatandaşlarla sohbet edip, dertlerini dinledi. AK Noktayı ziyaret eden bir başka AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca ile kısa bir süre sohbet eden Kıyıklık, daha sonraki ziyaretlerini gerçekleştirmek için Boğazköy Mahallesine geçti. Burada fabrika ziyaretleri gerçekleştiren Kıyıklık, Elcab kablo fabrikasını ziyaret ederek yemek molasındaki işçilere seslenerek istikrarın devamı için 1 Kasım için oy istedi.

Öğle namazını Arnavutköy Merkez Camii’nde kılan Kıyıklık, daha sonra caminin çay ocağına geçerek masalarda oturan vatandaşlarla sohbet etti. Fabrika ziyaretlerine devam eden AK Yürekler, İmrahor Mahallesindeki Dökmetaş Tül Fabrikası çalışanlarını ziyaret etti. Ardından GGS Tekstil Fabrikası işçileriyle buluşan Kıyıklık, büyük Türkiye idealinden bahsetti.

 

Boğazköy’de Çamlık Vadisi Sitesi’nde site sakinleriyle buluştu. Belediye Başkan Yardımcısının da katıldığı ziyarette yerel sorunlardan, hükümetten beklentilere kadar her konuyu not alarak, bu konular hakkında seçimlerden sonra çalışacağını belirtti. Ardından Arnavutköy Ordulular Derneği’ne geçen Kıyıklık dernek üyelerine; “Bizim üç şeye ihtiyacımız var. Akıl, ikaz ve dua. Ben buna seçim döneminde bir yenisini daha ekliyorum. O da oy. Hepinizin oylarını istiyorum arkadaşlar.” dedi. Dernek üyelerinin akıl, ikaz ve dualarıyla ilerleyen program, dernek üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.