barış yılmaz

rabbim çalışmalarınızda her daim yolunuzu açık eylesin.25. dönemin çevre ve şehircilik bakanı olarak inşaallah sizi göreceğiz...

aysebecer

sayın başkanım..bu ülkenin sizin gibi insanlara çoook ihtiyacı var..Allah fesatlardan sizi ve ülkemizi korusun..Rabbim yolunuzu açık eylesin.Durmak yok yola devam....

Şükrü UZAN

Kıymetli başkanım size saygılarımı sunuyorum, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada Türkiye nin sizin düşüncelerinize ihtiyacı var,gelecek nesilimiz sizin fikirlerinizle büyük işler yapacağına inanıyorum.Allahım size sağlık sıhhat versin, başımızdan eksik etmesin.

Ali Uzun

Sayın Vekilim, başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla

Yaşar Üzümcü

Sayın Vekilim Kurban Bayramınızı kutlar selam ve saygılarımı sunarım. İnsan ayrımı yapmadan her kese yaptığınız hizmetlerden dolayı kutluyorum.Bağcılar sizi unutmuyor.Sizi arıyor.

günder

SAYIN VEKİLİM SİZİ SAYGI İLE SELAMLAR ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN. SİZİ VE ÇALIŞMALARINIZI ÇOK BEĞENİYORUM. SAYIN VEKİLİM BU ÜLKE İÇİN ÇOK GÜZEL ŞEYLERİN ALTINA İMZA ATTINIZ. DAİMA GÜZELLİKTEN YANAYDINIZ .

Sayın vekilim siz her süreçte cesaretliydiniz. Doğrunuz birdi. Doğrunuz haktan yana idi sizden Allah razı olsun. Güzel ülkemizin sizin gibi değerli insanlara ihtiyacı var. Siz haktan adaletten oldugunuz sürece bizler daima yanınızdayız..Bizler siz başımızın üstünde taşımak isteriz haktan ve doğruluktan ödün vermediğiniz sürece.

Sayın Vekilim gönlümüz isterki sizin bir yere taşıdıgınız insanlar sizin gibi haktan olsun cesur olsun milletimizin maddi ve manevi değerlerine sahip çıkabilecek karekterde olabilsinler. Sayın vekilim madsadım kesinlikle sizin gibi değerli bir insanı üzmek ya da eleştirmek değil.

Bizler bu ülkenin her kademesinde yürekli cesur insanlar görmek istiyoruz.Koltugunu amaç edinmiş insanları görmek istemiyoruz.İnsanlar gördüm koltugunu amaç edinmiş insanlar gördüm sadece koltugu için yaşayan .
Sayın vekilim saygı ve sevgi ile kalınız . Allah yar ve yardımcınız olsun.

Ferdun Ay

Sayın Hocam,
Sizleri yeni dönem meclisimizde görmekten dolayı çok mutluyuz.Sizler gibi öğretmenlik yapmış, öğretmen ve öğrencilere değer veren bir büyüğümüzün mecliste bizlerin iradesini temsil etmesi, genç bir öğretmen meslektaşınız olarak beni onurlandırmakta.
Rabbim sizlere sağlık ve kuvvet versin.Hayırlı görevler.

Y.Tuncay YILMAZ

Sayın Vekilimiz Feyzullah Kıyıklık

Her ne kadar 3.Bölge vekili olarak Meclis'e gitsenizde özünde Bağcılar Vekili olarak sizi Ankara'da görmekten memnuniyet duyuyoruz. Umuyoruz ki yeni dönemde hem bölgemiz, hem ülkemiz hem de Bağcılar adına önemli olumlu gelişmeler yaşanacaktır.

Bağcılar çok dar bir alana sıkışmış neredeyse bir ülke ölçeğinde bir ilçe. İnsan damarlarında dolaşan kan değerleri ne kadar normaller arasında ise insanda o kadar sağlıklı olur. İlçemizde maalesef pek çok damar, pek çok yolumuz ya tıkalı ya da çok ağır işliyor.

Ne kadar iyi yol o kadar çabuk ulaşım ve sonucu da ticaret, yaşam kalitesi demektir. Bağcıların geniş yollara,otoparklara ihtiyacı var. Bağcılar'ın yeni dönem projesini (Çılgın Projesi'ni) mevcut trafiği daha akıcı hale getirmek yeni yollar açmak (MİA bölgesindekine benzer) olarak belirlerseniz beraberinde bir çok şey kendiliğinden düzelecektir.

İyi çalışmalar dileklerimle.

Kazım Şarlı

Selamünaleyküm Sayın Vekilim ve Başkanım Bu dönemde sizleri mecliste görmek bizleri mutlu Ediyor Çalışmalarınızda Başarılar Diler Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun..

Faruk AVUNCA

FEYZULLAH DAYI , ALLAH YAR VE YARDICINIZ OLSUN YOLUNUZ AÇIK OLSUN...